Ranglijst beoordeelde koffiezaken 2020 en 2021!

Door bekende omstandigheden hebben de Heeren de afgelopen 2 jaar minder tenten bezocht die jullie van ons gewend zijn. En toch, waar het kon, trokken we eropuit! Gewapend met koffiefilter en onze beruchte signatuurstempel!

Onderstaand de ranglijst van beoordeelde koffiezaken over de voorbije 2 jaar. Alle reviews zijn natuurlijk op deze site terug te lezen!

KoffiezaakDatum reviewPrijs-/kwaliteitcijfer
(max. 54)
1. Walt24-01-202046,4
2. De Palatijn11-06-202144,3
3. Bomboca28-05-202144,2
4. De Hoedt en de Rand09-10-202044
5. Planken Wambuis26-11-202144
6. Dudok Arnhem19-06-202043,3
7. De Kleine Campus09-07-202142,2
8. Villa Curnonsky (gesloten)31-01-202041,8
9. Rozet Eten & Drinken19-11-202141,6
10. Hoek Koffie & Pattisserie04-06-202141,4
11. Perron 512-06-202041,2
12. Le Café25-09-202036,4
13. Canon Cafe (Nederlands Openluchtmuseum)03-12-202135,7
14. Koffie van Ghiath (gesloten)12-06-202034,1

2021 telt nog 4 weken. In deze 4 weken worden (in willekeurige volgorde) sowieso nog de volgende zaken getest en beoordeeld:

Blijft er nog 1 week over… Welke Arnhemse koffiezaak er op 31 december door de Heeren bezocht moet worden, beslissen jullie, de trouwe volgers van de Heeren. Reageer onder deze post of op onze Facebookpagina welke tent jij vindt die door ons bezocht en beoordeeld moet worden. Naar goed democratisch gebruik: de meeste stemmen gelden! De stemming sluit 30 december om 22.00 uur ’s avonds!

Comments

    1. Hoi Ineke!

      Arnhems Meisje krijgt begin 2022 een review van de Heeren. Wij hebben haar bezocht, maar door omstandigheden is hier nooit een review over geschreven. Dank voor je reactie!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.